Primrose

Ráda klamu tělem

Description:

Do party ji přivedla náhoda – jejího přítele, kterého šla hledat do lesů pod horami zavřaždili a jí nezbývá než přidat se k divně vyhlížejícím dobrodruhům. Brzy však zjistí že ač svět není černobílý, tahle parta má podobné cíle jako ona a tak s nimi pokračuje.

Prim je malá drobná hobitka. Má kaštanové vlasy a světle hnědé oči. Permanentně chodí v dlouhém hnědém plášti a její ošacení je velmi nezvyklé. Každý si už z dáli všímá překrásných elfích kožených šatů uzpůsobených její velikosti. Narozdíl od svých společníků s sebou nemá prakticky žádné věci – má jen malý batůžek a pár zbraní. Je to hobit tisíce podob, a to hlavně těch zvířecích. Prim má ráda zvířata, hlavně koně, miluje vnímat svět jejich očima.

Naučila se být za každou cenu nestranná, i když je to někdy velmi těžké. Snaží se najít roznováhu přírody a udržet ji , ne vždy se jí to však daří. V takových chvílích odchází do lesa meditovat a přemýšlet o svých činech. Nesnáší otrocví, čehož si mohli všimnout její spolubojovníci, když za skřípání svých zubů opouštěla underground.

Bio:

Pokud se jí zeptáš na minulost, Prim se tě snaží za každou cenu zmást. Je ti jasné, že nemá toto téma ráda.

Primrose

Stíny Toracie Erlin