Saulot

Description:

Saulot se s družinou seznámil díky bardské koleji, se kterou očividně udržuje přinejmenším pracovní vztahy. Jeho první setkání s ostatními dobrodruhy proběhlo v poněkud vyhrocené situaci během přepadení, které měly na svědomí hagy. Saulot při něm předvedl svoje magické schopnosti, a když díky skupině získal nový pěkný plášť a pověsil se jim na paty, nikdo nic nenamítal. A celkem zapadl. Jediní, kdo už se znali déle, byli Tarhun s Taemonem a ti očividně radši pracují ve středně velké skupině. Ta se Saulotovi celkem zamlouvá, protože narozdíl od té předešlé má tahle celkem schopnost přežít.
Saulot většinu času vypadá jako půlelf s šedými vlasy. Může za to jeho kouzelná čelenka, která účinně skrývá jeho částečně drowský původ. Nejprve družině tvrdil, že byl byl kdysi otrokem a řekl to takovým způsobem, že o tom nikdo v ten moment nepochyboval. Ovšem jeho rozjařené a ledabylé chování k nějakému ustrašenému otrokovi moc nesedí. Z nějakého důvodu byl také celkem lhostejný k zotročeným hlubinným trpaslíkům, ale kvůli morálním otázkám ostatních z družiny jim vyjednal lepší podmínky, aby Tarhun nezdržoval a aby nedošlo k dalším jatkám, kterým se i Saulot raději vyhýbá. Teda pokud mu někdo nevyčaruje do ksichtu Jedovatý Oblak. To se pak nezná.
Saulot rozhodně má tajemství a umí předstírat. Na akcích jako byl maškarní ples lady Xandry je jako ryba ve vodě. Tedy maškarním jsme ho tak trochu udělali my…
V Toracii bude snad Saulot mít další možnosti, protože hodlá svůj potenciál využít.

Bio:

Saulot

Stíny Toracie Gildan